Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Yeni Yılı Profesyonel Bir Bakım ile Karşılayın! Sebamed PRO!

Yeni bir yılı karşılarken yeni kararlar alıp tertemiz sayfalar açıyoruz. Cildimizde de temiz ve bakımlı bir sayfa açmanın tam zamanı! Sebamed PRO! ile kendinize profesyonel bir bakım hediye edin. Sebamed PRO! ürünleri yenilikçi probiyotik bakım kompleksi ProRenew Complex CLR ve pH 5.5 değeriyle yeni yıla güzel ve bakımlı bir ciltle girmek isteyenlerin dileğini gerçekleştiriyor.

Yeni yıla güzel ve bakımlı girmek isteyenler kendini yenilemeye cildinden başlıyor. Sebamed, yeniyılı güzel bir ciltle karşılamak isteyenlere yenilikçi probiyotik bakım kompleksi ProRenew Complex CLR içeriğini aktif bileşenlerle buluşturan Sebamed PRO! serisini öneriyor.

Sebamed PRO! serisi, pH 5.5 değeri ile cildin koruyucu doğal tabakasını desteklerken içeriğindeki probiyotik bakım kompleksi sayesinde cildi besleyerek daha uzun süre genç  görünüm sağlıyor.

Sebamed PRO! Yoğun Bakım Serumu, içeriğindeki Thai zencefil bitkisinden elde edilen Alpinia Galanga sayesinde cilde yoğun nem desteği sağlarken kırışıklıkların görünümünü de azaltıyor. Cilde dolgun, yenilenmiş ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran Sebamed PRO! Yoğun Bakım Serumu, cildi zararlı dış etkenlere karşı koruyor. 

Probiyotik bakım kompleksi ProRenew Complex CLR ve pH 5.5 değeriyle  Sebamed PRO! Yenileyici Krem ise deniz yosunundan elde edilen L-fukoz bakım kompleksi içeriği ile cildi tahrişe karşı korurken yoğun bir şekilde nemlendirilmesine yardımcı oluyor.

Sebamed PRO!, yeni yıla güzel ve bakımlı bir ciltle girmek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor.