Please assign a menu to the primary menu location under menu

Anne ve ÇocukKeşfet

Sömestr Tatilinin En ‘Fotojenik’ Adresi Museum of Selfies! 

Öğrencilerin büyük bir heyecanla beklediği sömestr tatili sonunda geldi! Şimdi eğlence zamanı! Sömestr tatilini ailecek eğlenerek geçirmeye ne dersiniz? Trump AVM’deki Museum of Selfies’de; çocuğunuzla birlikte dünyaya tersinden bakarken, altın banyosunda keyif yaparken, emoji havuzunda yüzerken ya da Game of Thrones tahtında otururken sınırsız fotoğraf çekebilir, birlikte her anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz!

Trump AVM Museum of Selfies, “Yarıyıl tatilinde ne yapsak?” diye düşünen çocuklu aileler için yeni bir alternatif. Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan dünyaca ünlü selfie müzesi Museum of Selfies, ziyaretçilere selfie çekmeleri için özel tasarlanmış eğlenceli temalar sunuyor.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel bir tasarıma sahip olan yeni eğlence katı GoFunGo’da en son teknolojik donanımlara sahip yeni nesil oyuncaklar, sosyalleşme alanları, bowling salonları gibi alternatiflerin yanı sıra Museum of Selfies (MOS) de yer alıyor. Museum of Selfies, herkesin bilip içinde olmak istediği dünyaca ünlü temaları ve eserleri fotoğraf çekimleri için ziyaretçilerinin ayağına getiriyor ve onlara en çok like alacak selfie’lerini çekme fırsatı sunuyor. 

Benzersiz bir müze deneyimi!

Museum of Selfies’de ziyaretçiler; ikonik fotoğraf alanlarında sosyal medya hesaplarında büyük ilgi görecek havalı selfie’ler çekiyor. “Sadece hayalini kurabildiğiniz mekanlarda akıllara durgunluk veren fotoğraflarınızı çekin” mottosuyla yola çıkan Museum of Selfies’e gelenler dünyaya tersinden bakıyor, altın banyosunda keyif yapıyor, emoji havuzunda yüzüyor, Game of Thrones tahtında oturuyor ya da Leonardo da Vinci’nin en bilinen eserlerinden Mona Lisa’nın önünde selfie çektiriyor. Michelangelo’nun üç yılda tamamladığı ünlü Davut Heykeli’ni devirip hiçbir şey olmamış gibi önünde selfie çektirme hakkı ise yine sadece MOS ziyaretçileri için mümkün… 

Pazartesi hariç haftanın her günü açık…

Museum of Selfies, Pazartesi hariç haftanın her günü 12.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş biletleri ise MOS gişelerinde satışa sunuluyor. Çocuklar ve yetişkinler için farklı fiyatlandırmanın yapıldığı müzeye girişte ayrıca toplu alımlar için indirim uygulanıyor. 

Üst düzey hijyen ve güvenlik… 

Museum of İstanbul, pandemi kuralları çerçevesinde her gün düzenli olarak ve sıklıkla dezenfekte ediliyor. Aynı anda belirli sayıda kişinin içeride bulunabildiği MOS’da maske ve mesafe şartlarına da özel önem gösteriliyor.