Please assign a menu to the primary menu location under menu

OtelSeyahat

Sömestir Tatilinizi Cullinan Belek ile Unutulmaz Kılın!

Kış güneşinin keyfini doyasıya çıkaracağınız Antalya’da yer alan Cullinan Belek, sömestir tatilini unutulmaz kılmak isteyen aileleri bekliyor.

Cullinan Belek eşsiz panoraması, zamanı yavaşlatan atmosferi ile 22 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasındaki sömestir tatilinde kış güneşinin keyfini ailece çıkarmak isteyen seçkin konuklarını bekliyor. İlk dönemin yorgunluğunu, iş ve okul koşuşturmacasının stresini atmak isteyen ailelere beraber eğlenip dinlenebilecekleri benzersiz bir dünya sunan Cullinan Belek’in ısıtmalı havuzlarında kış güneşini teninizde hissedebilir, Upupa Kids Club ile minikler için düzenlenen birbirinden keyifli etkinliklere katılabilir, C’Espace Spa’da stresinizden uzaklaşabilir ve dünya mutfaklarının en özel seçkilerinin sunulduğu alacarte restoranlarda gecenizi sonlandırabilirsiniz.

Sömestir Tatilinin Keyfini Çıkarmayı En Çok Hak Edenler İçin Upupa Kids Club

Yarıyıl tatilinde aileler Cullinan Belek stili ile benzersiz deneyimler yaşayıp, günlük hayatın stresinden uzaklaşırken minik misafirler eğitimli bir ekip gözetiminde keyifli oyunlar ve aktivitelerle ilk dönemin yorgunluğunu atacakları ve doyasıya eğlenecekleri unutulmaz bir sömestir tatili geçirecek. Bu dönemin keyfini çıkarmayı en çok hak edenlerden olan çocuklar bu yarıyıl tatilinde Upupa Kids Club’te The Back Farm’da doğadan sofraya yeni keşifler yapacak; masmavi gökyüzünü ve Antalya’nın iç ısıtan kış güneşini selamlayacakları Uçurtma Festivali’ne ve Bereketli Nar Şenliği’ne katılacak; seramik, sanat, ahşap ve moda atölyelerinde inovatif becerilerini geliştirerek keyifli vakit geçirecek; 109 kuş çeşidine ev sahipliği yapan yemyeşil alanlarda doğa ile barışacak, temiz havada eğlenceye doyacaklar. Upupa Kids Club birbirinden farklı konseptte partileri, dans ve spor etkinlikleri, lisanslı çocuk şovları ile minik konuklarını bekliyor.

Eğlence ve Maceranın Sınırlarını Aşan Isıtmalı Aquapark

Cullinan Belek misafirleri yarıyıl tatilinde de aquapark’ın keyfine varacak. Aileler, yaklaşık 3000 metrekarelik bir alanda hem çocuklar hem de yetişkinler için tasarlanan su parkında maceranın doruklarına ulaşıyor. Yetişkinler için ise Bodyracer, Flying SAWRafting-Flying Boats, Magichole, Tunnel Freefall kaydırakları ve çocuklara özel birçok farklı kaydırak ile sınırları zorlayan heyecan verici aktivitelerle gün boyu mutluluk ve eğlence misafirleri bekliyor.

Ailece Golf Deneyimlemek İsteyenler İçin Cullinan Links Golf Club

Sömestir tatilinde golf kültürünü ailecek deneyimlemek isteyenler için Cullinan Links Golf Club bir tarafında deniz diğer tarafında nehir manzarası bulunan Türkiye’deki tek golf sahası olarak seçkin davetlilerini bekliyor. Golf tutkunu ailelerin çocuklarını golf kültürü ile tanıştırmasına olanak tanıyan ve European Golf Design tarafından yeniden tasarlanan Cullinan Links Golf Club ile sömestir tatilinizde ailecek keyifli anlar yaratabilirsiniz.

Dünya Mutfağını Keşfedin 

Cullinan Belek’in dünyaca ünlü şefleri, sömestir tatilinde dünya mutfağını ailecek keşfetmek isteyen seçkin konukları gastronomi yolculuğuna çıkaracak. Cullinan Belek taptaze mevsim sebzeleri ile hazırlanan lezzetleri, dünya mutfaklarının en özel seçkilerinin sunulduğu alacarte* restoranları, Upupa Kids Club ve Mare Ana Restoran’ın çocuklar için özel tasarlanmış bölümleri ile aileler sömestir tatilinin keyfini eşsiz dünya lezzetlerini deneyimleyerek çıkarabilecek.

Kış Güneşinin Keyfini Çıkarmak İsteyenler İçin Isıtmalı Havuzlar

Sömestir tatilinde Cullinan Belek’in ısıtmalı havuzlarında Akdeniz’in ılık kış güneşini teninizde hissederek şehrin gerginliğini ve stresini su ile uzaklaştırabilirsiniz. Yemyeşil manzarayı kucaklayan ısıtmalı Azure havuz, odanızdan bir adım uzakta sizi bekleyen sımsıcak Swim-Up havuz, C’Espace Spa’nın doğal gün ışığı aydınlanan kapalı havuzu ve ılık kış güneşini selamlayabileceğiniz açık hava ısıtmalı havuz ile Cullinan Belek suyun iyileştirici gücünü her mevsim seçkin konuklarına sunmaya devam ediyor.