Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetOtel

Sofitel İstanbul Taksim, Küçük Misafirlerini Küçük Prens’in Büyülü Dünyasına Davet Ediyor!

Sofitel Hotels & Resorts ve Antoine de Saint-Exupéry Vakfı, Küçük Prens’in renkli dünyasını Sofitel otellerinde küçük misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi olarak yaşatıyor.

Sofitel Hotels & Resorts ve Antoine de Saint-Exupéry Vakfı, ünlü yazar Antoine de Saint-Exupéry tarafından yazılan; yaratıcılığı, maceraları, tatlı rüyaları teşvik eden büyüleyici hikaye Küçük Prens’in renkli dünyasını Sofitel otellerinde küçük misafirlerine benzersiz bir konaklama deneyimi olarak yaşatıyor.

Sofitel’in Küçük Prens programı kapsamında, Sofitel Istanbul Taksim ağırladığı minik misafirlerini Antoine de Saint-Exupéry’nin şiirsel dünyasına taşımak adına onlar için özel olarak tasarlanmış ve kişiselleştirilmiş bir seyahat deneyimi sunuyor. Sofitel Istanbul Taksim’de aileleri ile birlikte konaklayan minikler otele varışlarında valizlerine Küçük Prens temalı etiketler yapıştırılarak karşılanıyor. Eğlence, Saint-Exupéry tarafından icat edilen minik kahramanın temasına uygun şekilde dekore edilmiş ve misafir odasında bekleyen lezzetli pastalar ve meyve suları ile devam ediyor.

Çocuklar, Küçük Prens’in şaşırtıcı maceralarına hayran kalarak Küçük Prens’in fantastik deneyimlerini resimlemelerine yardımcı olacak boyama kitapları, kartpostallar ve renkli kalemlerle eğlenceye devam ediyor. Küçük Prens teması ile süslenmiş rahat yataklarında günün heyecanlı yolculuğunu rüyalarının mutlu dünyasına taşıyorlar. İyi bir gece uykusunun ardından minikler otelin Şefi tarafından hazırlanan açık büfe kahvaltının keyfini çıkarıyorlar. Bu yaratıcı şölen, şefin kendi çocukluğundan ilham alarak hazırladığı en leziz ve yaratıcı içerikleri sunuyor.

Antoine de Saint-Exupery Vakfı, dünya genelinde gençleri çeşitli projeler aracılığı ile güçlendirmekte olup; eğitim, öğrenme, kültür, sanat, spor, turizm, doğa ve daha birçok alanda faaliyet göstermektedir. Sofitel, “The Magnifique Aile” konaklama paketi aracılığıyla otellerinde yapılan her rezervasyon için Antoine de Saint-Exupéry Vakfı’na iki Euro bağışlamaktadır.