Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetOtel

Six Senses Kocataş Mansions ile Yeni Yıla Büyülü Bir Merhaba

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, yeni yılı Boğaz’ın incisi Sarıyer’de, tarihi Osmanlı yalılarının görkemli atmosferinde unutulmaz yılbaşı eğlenceleri ile karşılıyor. Yüksek tavanlı ferah odalarda konaklama, Toro Latin Gastro Bar veya Avlu Restaurant’da yılbaşı Gala yemeği ve after party eğlencelerine ek olarak, yeni yılın ilk Brunch’ı ve Six Senses Spa deneyimleri misafirleri bekliyor.

“Yeni yıla nasıl başlarsanız öyle devam eder”  inanışıyla yola çıkan Six Senses Kocataş Mansions, misafirleri için unutulmaz bir yılbaşı programı hazırlıyor. Yeşillikler içinde, tarihi Osmanlı yalılarının görkemiyle aydınlanan Boğaz’ın yanıbaşında, yeni yıl sevincini doyasıya yaşatacak programda eğlenceli ve sıra dışı pek çok deneyim misafirlerle buluşuyor. Six Senses Kocataş Mansions’ ın tarihi dokuyu modern mimariyle harmanlayan yüksek tavanlı odalarında konaklama, DJ performanslarıyla renklenen iki ayrı restoranda yılbaşı Gala yemeği, canlı müzik eşliğinde after party, canlı performansların eşlik ettiği Christmas Brunch ve yeni yıl Brunch’ı, yemyeşil doğanın ortasında konumlanmış Six Senses Spa’da özel deneyimler ve markanın sürdürülebilirlik felsefesinin bir yansıması olan Earth Lab atölye çalışmaları misafirleri alışılagelmişin dışında bir yeni yıl konaklama programına davet ediyor.

Yılbaşı Gala yemeği için iki ayrı restoran alternatifi sunan Six Senses Kocatas Mansions’ta, 250 yıllık bir hamamın tarihi atmosferinde hizmet veren Toro Latin Gastro Bar,  pan-Latin&Asya mutfağının eşsiz lezzetlerini DJ performansı eşliğinde misafirlerine sunarken, Avlu Restaurant’ın sımsıcak atmosferi Executive Chef Özgür Üstün tarafından doğal ve yerel malzemelerle hazırlanan beş aşamalı özel yılbaşı menüsü eşliğinde yeni yıl coşkusunu  unutulmaz bir gastronomik deneyime dönüştürüyor. Gala yemeğinin ardından canlı performansla hareketlenen eğlence, after party ile doruğa ulaşıyor. 

Six Senses Kocataş Mansions

Bu özel konaklama deneyiminde, yılın ilk sabahı Six Senses Kocataş Mansions’ın yerel ve ev yapımı ürünlerle sunulan Brunch’ı canlı müzik ile taçlanırken, Six Senses Spa’nın yemyeşil atmosferinde dinlenmek ve rahatlamak isteyen misafirlere sıra dışı bir atmosfer sunuluyor. Bilinenin ötesinde deneyimlerle harmanlanan yeni yıl programı, Six Senses’ın dünya çapında tanınan sürdürülebilirlik felsefesinin bir yansıması olan Earth Lab Atölyelerinde doğal malzemelerle kişisel bakım ürünleri, mum, sabun veya kombucha yapımını misafirlerle paylaşarak, yeni yılda doğayı koruma konusunda adımlar atmak üzere misafirleri davet ediyor. 26 Aralık’ta Christmas Brunch ile yeni yıl kutlamalarına başlayacak olan Six Senses Kocatas Mansions’ta canlı müzik performansı bu özel güne renk katıyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik felsefesi ışığında sunduğu üstün konaklama ve servis anlayışıyla unutulmaz gurme deneyimler için misafirlerini bekliyor.