Please assign a menu to the primary menu location under menu

Dijital PlatformlarFilm

Seslendirme Kadrosunda Dünyaca Ünlü İsimleri Bir Araya Getiren Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu’ndan Resmi Fragman!

Netflix, seslendirme kadrosunda dünyaca ünlü isimleri bir araya getiren Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu’nun resmi fragmanını paylaştı!

Netflix, seslendirme kadrosunda dünyaca ünlü isimleri bir araya getiren Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu’nun resmi fragmanını yayınladı.

Seslendirme kadrosunda, Thandiwe Newton (Ginger), Zachary Levi (Rocky), Bella Ramsey (Molly), Imelda Staunton (Bunty) gibi dünyaca ünlü isimleri buluşturan filmde, ölüme meydan okuyarak Tweedy’nin çiftliğinden kaçmayı başaran Ginger ve ekibi, yepyeni bir tehlike ile burun buruna geliyor. Aradığı huzuru nihayet bulduğunu düşünen Ginger, tavuk türünü tehdit eden bu korkunç tehlikeyle mücadele edebilmek için canı pahasına elde ettiği özgürlüğünü bile riske atıyor.

Birden fazla BAFTA adaylığı bulunan Sam Fell’in imzasını taşıyan Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu, 15 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu Fragman | İZLE