Please assign a menu to the primary menu location under menu

Reklam - Sponsorluk

Reklam ve Sponsorluk

Dijital dünyanın yeni yüzlerinden İkiçaybiriaçık; her gün yenilenen güncel içeriği ile kültür sanat, sahne sanatları, kitap, sağlık, seyahat, gastronomi ve lifestyle kategorileri ile kaliteli yaşam tarzına meraklı insanların keyifli vakit geçirdikleri içerik tabanlı sosyal bir dijital mecradır.  

İkicaybiriacik.com; kültürün, sanatın ve hayatın pek çok alanını kapsayan nitelikli içerik ve haber sunan, kullanıcısıyla interaktif bir ortamda iletişim içinde olan ve bu amaçlar doğrultusunda belirli yayın ilkelerini benimsemiş; sosyal , bağımsız ve sivil bir dijital içerik platformudur.

İkiçaybiriaçık’ta yer alan haberlerin ve içeriklerin doğruluğunun ve özgünlüğünün korunması asıldır.

İkiçaybiriaçık ile yapılabilecek her türlü reklam ve markaya özel içerik çalışmaları için [email protected] mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz.

REKLAM VE SPONSORLUK ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA;

REKLAM için;

Sosyal Medya: Markanıza ait ürünleri Instagram üzerinden tanıtabiliriz.

Ürün inceleme/çekiliş: İkiçaybiriaçık’ın konseptine uygun olacak nitelikteki ürünlerinizle ilgili tanıtım yazıları hazırlayarak sizin için okurlarımızla paylaşabiliriz. Kitap, tiyatro, film, sergi, dergi, etkinlik, anne çocuk, sağlık, güzellik ve bakım ürünlerinizle ilgili genel tanıtım yazıları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Arzu ettiğiniz takdirde düzenleyeceğimiz çekilişlerle kitap, bilet veya ürün tanıtımı yapabiliriz.

Sponsorluk için;

İkiçaybiriaçık’ın medya sponsorluğu ile ilgili şartları şunlardır:

  • Medya sponsoru olduğumuz organizasyon (etkinlik, festival, workshop, seminer, atölye çalışmaları vb) ile ilgili tüm dijital ve basılı tanıtım materyallerinde ikiçaybiriaçık’ın logosu “medya sponsoru” olarak eklenmesi gerekmektedir.
  • İkiçaybiriaçık için 2 kişilik davetiye/bilet ayrılması gerekmektedir.

Destek olduğumuz etkinlik ve organizasyonlar kapsamında ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Sponsorluk şartlarını yerine getirmeniz yeterlidir.

Sürecin başlaması için [email protected] adresinden iletişime geçerek konu kısmına “Medya Sponsorluğu Hakkında” yazmanız gerekmektedir.