Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk Kitapları

Redhouse, Peapod Readers Serisine Son 2 Ayda 10 Yeni Kitap Daha Ekledi

İngilizce başlangıç düzeyindeki çocuklar için hazırlanan Peapod Readers, son 2 ayda seriye eklenen 10 yeni kitap ile çocukların İngilizce öğrenme sürecine önemli katkılar sağlamaya devam ediyor.

Redhouse, İngilizce başlangıç düzeyinde ve 5 farklı seviyede hazırlanan Peapod Readers serisini çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Çocukların öğrenme ve eğitim sürecine önemli katkılar sağlayan seri, son 2 ayda eklenen 10 yeni kitap ile çocuklara çok daha zengin bir içerik sunuyor. Collins iş birliğiyle hazırlanan Peapod Readers, tecrübeli dil uzmanları ve öğretmenler tarafından yazılan öyküleri ve rengarenk çizimleriyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir yolculuk haline getiriyor. 

Kolaydan zora doğru, 5 farklı seviyede hazırlanan Peapod Readers serisinin ilk üç seviyesi (CEFR – Pre A1) yeni başlayanlar için daha kısa öyküler ve basit cümlelerden oluşuyor, dördüncü ve beşinci seviyedeki kitaplar ise (Lower A1 ve A1) gelişmiş bir olay örgüsü ile daha uzun cümlelerden oluşuyor. 

Peapod Readers serisindeki her kitap, okuma öncesi ve sonrasındaki alıştırmalar, ses kayıtları ve resimli sözlüğü ile çocuklara dinleme, okuma, konuşma becerilerini ve kelime bilgilerini geliştirme fırsatı sunuyor. Seçkisi Türkiye eğitim müfredatına uygun olarak yapılan Peapod Readers, aynı zamanda uluslararası geçerliliği olan Cambridge Young Learners Starters ve Movers sınavlarına hazırlık etkinlikleri de içeriyor. 

Seride her kitap ebeveynlere ve öğretmenlere, okuma öncesinde ve sonrasında yapılabilecek adımları içeren bir okuma kılavuzu (Reading Guide) da sunuyor.  Sayfalarda yer alan QR kodları tablet veya akıllı telefonunuza okutarak ses kayıtlarına ve okuma kılavuzuna ulaşabilirsiniz.