Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk Kitapları

Redhouse Kidz’den Chris Haughton İmzalı Üç Yeni Kitap Daha!

Redhouse Kidz, dünyaca sevilen yazar ve illüstratör Chris Haughton yeni kitaplarını okurlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Yazarın resimli kitaplar alanında birçok prestijli ödüle layık bulunan Şşş Bir Planımız VarBelki ve Merak Etme Küçük Yengeç adlı kitapları Ağustos ayında raflarda yerini alıyor.

Ödüllü yazar ve illüstratör Chris Haughton’ın üç yeni kitabı Şşş Bir Planımız Var, Belki ve Merak Etme Küçük Yengeç okurlarını ifade gücü yüksek ve özgün desenler eşliğinde birbirinden eğlenceli maceralara davet ediyor.

Farklı bakış açılarını ve gündelik hayatın mizahını öne çıkaran Şşş Bir Planımız Var, dört arkadaşın ormanda gördükleri bir kuşun peşine düşerek yaşadıkları sürpriz maceraları anlatıyor. Üç küçük maymunun kaplanlara rağmen mango ağacına ulaşmanın yolunu aramasını konu alan Belki, keşfetmenin hazzını cesaret ve merak duyguları eşliğinde yaşatıyor. Denize girmekten korkan Küçük Yengeç ile onu cesaretlendiren Koca Yengeç’in serüvenini anlatan Merak Etme Küçük Yengeç ise korkularımızı aşmak için ihtiyaç duyduğumuz zaman ve desteğe dair unutulmaz bir öykü sunuyor.

35 dile çevrilmiş olan ilk kitabı, küçük bir baykuşun kaybettiği annesine kavuşma sürecini anlatan Annem Nerede?, uslu durmak için elinden geleni yapan bir köpeğin tatlı macerası Ah Be Ponçik! ve çocukları, gece-gündüz kavramı ile tanıştırıp hayvanlar âleminin uyku ritüeline dahil eden Herkese İyi Geceler de Chris Haughton’ın Redhouse Kidz tarafından yayımlanmış diğer hikâyeleri arasında…