Please assign a menu to the primary menu location under menu

MekanYeme - İçme

Ramazan’ın Geleneksel Lezzetleri Grand Hyatt İstanbul’da

Grand Hyatt İstanbul bu yıl da Ramazan ayına özel zengin bir iftar menüsü hazırladı. Şef İzzet Ayva’nın menüsünü titizlikle hazırladığı ve farklı yörelerin lezzetlerini bir araya getiren açık büfeye, Kanun Sanatçısı Özge Doğru’nun canlı performansıyla keyifli bir müzik ziyafeti de eşlik edecek. 

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Harbiye’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz, enfes lezzetlerden oluşan açık büfe mutfağıyla  Ramazan ayına hazır. 34 Restoran’da Şef İzzet Ayva’nın özel menüsü ve Kanun Sanatçısı Özge Doğru’nun müzik ziyafeti Grand Hyatt İstanbul misafirlerine tüm ay boyunca Ramazan ruhunu yaşatacak. 

İftara özel açık büfede Grand Hyatt İstanbul misafirlerini; Kars gravyeri, Erzincan tulumu, Medine hurması, Aydın zeytini, mangal ateşinde kebap ve etler, ağır ateşte pişmiş güveç çeşitleri, Kayseri mantısı gibi farklı yörelerin lezzetleri bekliyor. Ramazan pidesi ve Ramazan şerbetinin de yer alacağı büfede, Ramazan sofralarının olmazsa olmazı güllaç ve baklava da seçenekler arasında. 

İftar sofralarını aileleri, iş arkadaşları ve dostlarıyla ayrıcalıklı bir lezzet yolculuğuna dönüştürmek isteyenler konuklarını, 34 Restoran’ın ferah atmosferinde, şehrin ortasına gizlenmiş bahçesinde ya da 10 kişilik özel bölümünde ağırlayabilir.

Ramazan ayı boyunca kişi başı 420 TL olan açık büfe iftarda, 10 kişi ve üzeri gruplar için de avantajlı fiyatlarla sunuluyor. İftar menüsü 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için yüzde 50 indirimli.