Please assign a menu to the primary menu location under menu

Dijital PlatformlarFilm

Onur Saylak ve Hakan Günday İmzalı: ‘Boğa Boğa’ Filminden İlk Fragman

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı Netflix yapımı ‘Boğa Boğa’ filminden ilk fragman yayınlandı. Netflix’te yayınlanacak olan film, 21 Nisan’da izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı Netflix yapımı Boğa Boğa filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin yönetmenliğini Onur Saylak, senaristliğini de Hakan Günday üstleniyor.

21 Nisan’da Yayınlanacak

Funda Eryiğit ve Kıvanç Tatlıtuğ, İstanbul’dan Assos’a taşınan bir çifti oynadığı filmin prömiyeri 42’nci İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da yapılacak. Film aynı zamanda festivalin ulusal yarışma bölümünde de yarışacak. Filmin merakla beklenen ilk fragmanı da yayınlandı. Netflix’te izleyiciyle buluşacak olan yapım 21 Nisan’da yayınlanacak.

Boğa Boğa Filminin Konusu Ne?

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.