Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kültür - Sanat

Olten Filarmoni ve Dünya Çapında Sanatçılar ile İzmir’de Müzik Ziyafeti!

İzmirli iş insanları Ceyhan ve Fatma Olten çiftinin vizyoner liderliğinde kurulan ve konservatuar mezunu genç yeteneklere istihdam sağlayan Olten Filarmoni Orkestrası, 20 Mart Çarşamba gecesi Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleştireceği muhteşem konserle İzmirli müzikseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Olten Filarmoni Orkestrası, kuruluşundan bu yana dikkat çekici bir başarı hikayesi yazmaya devam ediyor. Elektrik mühendisi Ceyhan Olten ve Endüstri mühendisi Fatma Olten’in liderliğindeki orkestra, yurt içi ve yurt dışında pek çok konserle adından başarıyla söz ettiriyor. 20 Mart gecesi Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek konserde Daniel Ciobanu gibi uluslararası arenada tanınan piyanistin katılımıyla zenginleşen orkestra, usta şef İbrahim Yazıcı yönetimindeki performansıyla dinleyicilere unutulmaz bir gece vaat ediyor.

2017’de Arthur Rubinstein Yarışması’nda kazandığı Gümüş Madalya ve İzleyici Ödülü ile uluslararası tanınırlık kazanan ve New York Classical Review’un “Çok az piyanist, Ciobanu’nun yaptığı gibi Steinway piyanonun sesini bu kadar güzel çıkarabilir.” dediği Daniel Ciobanu; Carnegie Hall, Concertgebouw, Elbphilharmonie Hamburg, Gewandhaus Leipzig ve Konzerthaus Berlin gibi dünyanın en prestijli konser salonlarında sahne almıştır.

İzmir’de Unutulmaz Bir Müzik Gecesi

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nin büyülü atmosferinde gerçekleşecek olan konser, müzikseverler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Bu keyifli konserin biletleri ise bilet.oltensanat.com adresinden veya Olten Sanat gişeden temin edilebilir. Olten Filarmoni Orkestrası’nın önceki konserleri gibi, 20 Mart gecesi de izleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.