Please assign a menu to the primary menu location under menu

Önizleme

Netflix, Sweet Girl’ün Fragmanını Paylaştı

Netflix, Jason Momoa ve Isabella Merced’in başrolünde yer aldığı Sweet Girl’ün resmi fragmanını ve ilk karelerini paylaştı. Sweet Girl, 20 Ağustos’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Sweet Girl Hakkında

Ailesine çok düşkün olan Ray Cooper, hayat kurtarma potansiyeline sahip bir ilacın eşi (Adria Arjona) kanserden ölmeden hemen önce piyasadan çekilmesinden sorumlu ilaç firmasına karşı mücadele ederek adaleti sağlamaya yemin eder. Ancak gerçekleri ararken onu ve kızı Rachel’ı (Isabela Merced) tehlikeye atan ölümcül bir karşılaşma yaşayınca, Ray’in asıl amacı ailesinden geriye kalan tek kişiyi korumak için intikam almaya dönüşür. 

Brian Andrew Mendoza’nın yönettiği Sweet Girl‘ün oyuncu kadrosunda Jason Momoa, Isabela Merced, Justin Bartha, Amy Brenneman, Manuel Garcia-Rulfo, Raza Jaffrey, Lex Scott Davis ve Michael Raymond-James yer alıyor.

Yönetmen: Brian Andrew Mendoza
Senaristler: Gregg Hurwitz & Philip Eisner
Yapımcılar: Jeff Fierson, Brad Peyton, Jason Momoa, Brian Andrew Mendoza
Oyuncu Kadrosu: Jason Momoa, Isabela Merced, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Raza Jaffrey, Justin Bartha, Lex Scott Davis, Michael Raymond-James and Amy Brenneman