Please assign a menu to the primary menu location under menu

Dijital PlatformlarFilm

Nejat İşler’in Başrolünde Yer Aldığı “İyi Adamın 10 Günü” Ne Zaman Yayınlanacak? İyi Adamın 10 Günü Filminin Konusu Nedir?

Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yayın tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu.

Netflix, Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı romanlarından uyarlanan, Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği üçlemenin birinci filmi İyi Adamın 10 Günü’nün yayın tarihini tanıtım fragmanı ile duyurdu. Nejat İşler’in başrolde yer aldığı filmle ilgili tüm detaylar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Peki üçlemenin birinci filmi “İyi Adamın 10 Günü” filminin konusu nedir? İyi Adamın 10 Günü filminde yer alan oyuncular kimler? İşte filmle ilgili merak edilen tüm detaylar…

İyi Adamın 10 Günü Filminin Konusu

Hayatınız boyunca kimseye zarar vermediyseniz gerçekten iyi bir insan olduğunuzu söyleyebilir misiniz? Sadık (Nejat İşler), kötülüklerle dolu bir dünyada iyi bir adam olmak için çabalamaktadır. Şimdi bu sıra dışı özel dedektif, zorlu bir vakayı çözmeli ve bu süreçte yolunun kesiştiği dört kadına yardım etmelidir. Çetrefilli bir kayıp vakasına bulaşınca iyilikle kötülük arasındaki çizgi bulanıklaşır ve Sadık iyi bir insan olmanın anlamını sorgulamaya başlar. Mehmet Eroğlu imzalı roman üçlemesinden uyarlanan bu gerilim filmi; mafya adamları, insan kaçakçıları ve sadist katillerin dünyasına adım atan bir özel dedektifi konu alıyor.

İyi Adamın 10 Günü Filmindeki Oyuncular Kimler?

Nejat İşler ve Uluç Bayraktar’ı Netflix’te ilk kez buluşturan yapımın oyuncu kadrosunda; İlayda Alişan, Şenay Gürler, Nur Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, ipek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Ata Artman, Gözde Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Rıza Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi başarılı isimler yer alıyor.

İyi Adamın 10 Günü Ne Zaman Yayınlanacak?

Oyuncu kadrosu kadar heyecan ve gerilimi yüksek hikâyesiyle de dikkat çeken İyi Adamın 10 Günü, 10 Şubat’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.