Please assign a menu to the primary menu location under menu

Anne ve Çocuk

MSA Çocuklarınızın Mutfak Aşkını Ortaya Çıkarmak İçin Hazır!

Okulların en keyiflisi tatilde açılıyor! Mutfak Sanatları Akademisi (MSA) tarafından yeni menüler ve farklı reçetelerle sunulan Tatilin Okulu -Yaz Özel’de 9-14 yaş aralığındaki çocuklar 10 gün boyunca hem keyifli vakit geçirecek hem de mutfak hakkında birçok şey öğrenecekler. Siz de evinizin küçük şefine bu eşsiz deneyimi hediye ederek, ona hayatı boyunca hatırlayacağı harika bir mutfak deneyimi yaşatabilirsiniz!

Bu okul başka bir okul! Çünkü bu okul ‘Tatilin Okulu – Yaz’… Küçük ellerin büyük işler başaracağı, belki de gelecekteki kariyerlerinin temellerini atacağı bu eğitim, çocuklarınızın mutfağı en iyi şekilde keşfetmesi için kaçırılmayacak bir fırsat. Tam 10 gün boyunca mutfakta hijyen, güvenlik, sofra düzeni ve mutfak ekipmanı hakkında bilgi edinecek olan çocuklar; et ve deniz ürünleri, sushi, makarna ya da roast beef gibi favori yemeklerini kendi elleriyle hazırlayarak eve minik şefler olarak dönecekler!

26 Temmuz – 06 Ağustos tarihlerinde 10.00 – 15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan programın tüm detaylarına https://msa.com.tr/cocuklar-ve-gencler linkinden ulaşabilirsiniz.