Please assign a menu to the primary menu location under menu

Kitap

Kişisel Gelişimin Efsanevi İsimlerinden Louise Hay’den Yeni Kitap: Kalp Gücüyle Tedavi

Tüm dünyada büyük yankı uyandıran “Düşünce Gücüyle Tedavi” kitabının yazarı Louise Hay ile kayıp ve yas konusunun en ünlü uzmanlarından David Kessler’ı bir araya getiren “Kalp Gücüyle Tedavi”; yaşadığımız kayıp ve travmaların ardından nasıl şifa bulabileceğimiz konusuna ışık tutuyor.

Yas tedavi edilecek bir hastalık değil, yaşamın doğal bir parçasıdır. Ruh için kayıp diye bir şey yoktur; sadece her hikayenin bir başı ve bir sonu vardır. Ama sevgi sonsuzdur. Düşünce Gücüyle Tedavi adlı kitabıyla milyonlarca insanı zihinsel esaretten kurtaran kişisel gelişimin efsanevi isimlerinden Louise Hay ile kayıp ve yas konusunun en ünlü uzmanlarından David Kessler’ı bir araya getiren bu kitap, yaşadığımız kayıp ve travmaların ardından nasıl şifa bulabileceğimiz konusunda önemli bir rehber.

Louise ve David, kalp kırıklığıyla biten bir ilişkinin, boşanmayla sona eren bir evliliğin ya da sevdiklerimizin ölümünün ardından hissettiğimiz duygu ve düşüncelere ışık tutuyor. Louise’in “düşüncenin gücü” konusundaki öğreti ve telkinlerini David’in “ölüm ve yas” konusundaki onlarca yıllık deneyimiyle birleştiren bu eşsiz kitap, yepyeni bir düşünce şeklinin kapılarını aralayarak yaşamınıza sevgi ve mutluluk getirecek.