Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetOtel

Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’dan Yeni Yıla Lezzet, Eğlence ve Mutluluk Dolu Bir Başlangıç

Bodrum’un en güzel noktalarından birinde konumlanan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” yeni yıla yaklaştığımız bu günlerde, yılbaşı için hazırladığı özel paketle misafirlerine keyifli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.  

Ege Denizi’nin benzersiz mavisiyle yeşilinin buluştuğu doğal bir atmosferde misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan “Kempinski Hotel Barbaros Bay” yılbaşı için gala yemeği ve yeni yıl partisinin yanı sıra 2 gece konaklamadan oluşan özel bir program da hazırladı. 

Yılbaşı gecesi yeni yıl coşkusunu yaşamak isteyenleri, lezzet ve eğlence dolu çok özel bir içerik bekliyor. Otel, Gazebo Lounge’da düzenlenecek Gala Yemeği’nde özel bir yılbaşı menüsü ile lezzet şöleni sunarken, maskeli parti ve canlı orkestra ile konuklara hafızalara kazınacak bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Eğlenceli detaylarla dolu gece, dans ve oryantal şovlarıyla devam ederken, DJ performansı ile yeni yılın ilk saatlerine dek sürecek Yeni Yıl Partisi misafirleri bekliyor. Yılbaşına özel hazırlanan konaklama paketleri ise, yeni yıl heyecanını Bodrum’un eşsiz atmosferinde unutulmaz anılara dönüştürmek isteyenler için hazırlandı.  

 Yeni Yılın İlk Kahvaltısı

“Kempinski Hotel Barbaros Bay” misafirlerine yılın ilk brunch’ını canlı caz müziği eşliğinde dünya ve Türk mutfaklarından pek çok alternatif lezzetin yer aldığı zengin bir büfe ile Gazebo Lounge’da sunuyor.

 Noel Kutlamaları… 

25 Aralık’ta Noel için özel oluşturulan Noel akşam yemeği menüsü, yemeklerle eşleştirilmiş özel şarap seçkisi ile sunuluyor. Kutlama yemeği havasındaki birbirinden özel lezzetler Noel’i birlikte geçirmek isteyen ailelere benzersiz bir ortam hazırlıyor.