Please assign a menu to the primary menu location under menu

EdebiyatKitap

Kelly Porter Serisinin Üçüncü Kitabı Yolun Sonu Raflarda!

Karanlık Oyun ve Derin Korku romanlarının yazarı Rachel Lynch’den etkisinden uzun süre kurtulamayacağınız nefes kesen bir hikaye daha: Yolun Sonu..

Karanlık Oyun ve Derin Korku romanlarının yazarı Rachel Lynch’in yeni romanı Kelly Porter serisinin üçüncü kitabı “Yolun Sonu”, The Kitap Yayınları etiketi ile raflardaki yerini aldı.

Yolun Sonu Kitabının Konusu Nedir?

Lowesdale Kontu, Wasdale Malikanesi’nin salonundaki kirişlerde asılı bulunduğunda, herkes gittikçe yaşlanan aristokratın sonunda gençliğin ihtişamının peşinden koşmaktan bıkıp intihar ettiğini varsayar. Adli Tıp uzmanının cinayet belirtilerini fark etmesiyle de Dedektif Kelly Porter sırların ve yalanların hakim olduğu bir dünyaya sürüklenir.

Bu arada iki genç yürüyüşçü kaybolur ve aramaya liderlik etmek Kelly’e düşer. Ancak derine inildikçe, bu vakanın diğer çözülememiş kayıp vakalarıyla olan bağlantısı ortaya çıkar ve Kelly ile ekibi için zamana karşı bir yarış başlar.

Kısa süre sonra hem soruşturmalar hem de Kelly’nin kendi aile sırları onu Wasdale Malikanesi’ne götürür. Kelly’nin Lakes’in en seçkin mülkünün duvarlarının arkasına gizlenmiş dolambaçlı gerçekleri keşfetmesi artık her zamankinden daha önemli hale gelmiştir.