Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

İyi Bakterilerle Cilt Bakımı

Eczacılık geleneğinden gelen birikimiyle günümüzün modern bilimsel yaklaşımlarını harmanlayan Atelier Rebul, probiyotikten gelen güzelliği bakımınızın parçası yapmaya hazır. Atelier Rebul Pharmacy Koleksiyonu’nda yer alan Pre+Probiyotikli cilt bakım ürünleri, canlı yararlı bakteri probiyotikler ve onları besleyen prebiyotiklerle cilt florasını güçlendiriyor.

Atelier Rebul Pre+Probiyotik’li Nemlendirici

Yararlı bakterilerin gücünden yararlanan Atelier Rebul Pre+Probiyotik’li Nemlendirici, bu kış yüz bakımınızın vazgeçilmez bir parçası olmaya hazır. Yüzde %95,67 doğal içeriğe sahip nemlendirici 72 saat süren nemlendirme sağlarken, ciltteki iyi bakteri popülasyonunu arttırıyor. Pre+Probiyotik’li Nemlendirici içeriğinde sağlıklı bir cilt florası için çalışan pre+probiyotiklerin yanı sıra, besleyici shea butter, Vitamin F bulunuyor. Cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı yenilikçi probiyotik teknolojisi ile koruyor. En hassas, kızarık ve nemsiz ciltte dahi yüksek performans sağlayan nemlendirici, sentetik parfüm, paraben, mineral yağ, ftalat, suni renklendirici ve silikon içermiyor. Tüm cilt tipleri için uygun nemlendirici, cildi pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Atelier Rebul Pre+Probiyotik’li Süt Serum

Atelier Rebul Pre+Probiyotik’li Süt Serum, probiyotikleri formülasyonundaki prebiyotiklerle besliyor ve ciltteki iyi bakteri popülasyonunu arttırıyor. Bu kış cildinizi gerçek bir koruma altına alacak Süt Serum, yüzde %97,06 doğal içeriğe sahip. 72 saat süren nemlendirme sağlayan Süt Serum, cildi hava kirliliği, stres gibi dış etkenlere karşı koruyor, pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor.

Hafif ama konsantre yapısıyla hassas dahil tüm ciltlere uygun olan Süt Serum; gerçek pre+probiyotiklerin yanısıra shea butter, antioksidan ve harika bir cilt besleyici olan avokado yağı ve vitamin E içeriyor. Bu iki yüksek doğal içerikli, eşsiz formül, hassas dahil tüm ciltler için uygun ve paraben, parfüm, mineral yağ, silikon, peg, suni renklendirici, ftalat içermiyor.