Please assign a menu to the primary menu location under menu

Çocuk KitaplarıEdebiyat

İlk Okuma Hikâyeleri’nin yeni kahramanı: Valerie

hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocuklara rehber ve yoldaş olmaya devam ediyor. Çeşitlilik içeren kelime hazinesi, mizahi tarzı ve beklenmedik sonlarıyla çiçeği burnunda okurlara okumayı sevdiren serinin yeni kahramanı, Valerie! Valérie Fontaine’in kaleme aldığı, illüstratör Aurélie Grand’ın resimlediği, Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya, 1 Temmuz tarihinde hep kitap logosuyla raflardaki yerini alacak.

hep kitap, sevilen serisi İlk Okuma Hikâyeleri’yle okumaya yeni başlayan çocukların kelime çözümlemesini ve anlama becerilerini pekiştirmeye devam ediyor. 

Serinin ilk kitapları Marifetli Simon, Simon’un Kuralları, Geciken Robert, Robert Büyüyünce, Chloe ve Hayvanlar ile Gezgin Chloe, Büyük Sporcu Dominique ile Dominique ve Arkadaşları’ndan sonra sıra Valerie’nin serüvenine geldi.

Valérie Fontaine’in kaleme aldığı, illüstratör Aurélie Grand’in resimlediği Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya, geri dönüşüm, sıfır atık, kompost, bahçecilik gibi konularda verdiği hem eğlenceli hem öğretici bilgilerle, çocuklarda çevre ve doğa bilincini oluşturmayı hedefliyor. 

Yaz geldiğinde, sonunda Valerie en sevdiği yere kavuşabilir: bostan!

Valerie kendini adamış bir çevrecidir! En ufak bir hareketin bile önem taşıdığını bilir.

Çevirmenliğini Göyçen Gülce Karagöz’ün yaptığı Valerie’nin Bahçesi ile Valerie ve Güzel Dünya, 1 Temmuz tarihinden itibaren hep kitap logosuyla raflarda.