Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetOtel

Hilton İstanbul Maslak’ta 2022’yi karşılamanın ayrıcalığını yaşayın!

Şehrin merkezindeki ideal konumu ve aldığı üst düzey hijyen önlemleri ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Hilton Istanbul Maslak, 2022’yi dopdolu bir yılbaşı programı ve damaklarda iz bırakacak lezzetlerle karşılamaya hazırlanıyor. 

Şehirdeki eşsiz konumu ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Hilton Istanbul Maslak, yeni yılı dolu dolu bir yılbaşı programı ile karşılıyor. 31 Aralık akşamı ışıltılı balo salonunda çok özel bir davete hazırlanan İstanbul’un seçkin oteli, misafirlerini muhteşem bir ziyafetle ağırlayacak. Şeyma Aksu’nun performansıyla başlayacak gece, 80’ler ve 90’ların hafızalarda ve gönüllerde iz bırakmış şarkılarına çok tanıdık sesiyle hayat veren Erdinç Erişmiş ve Orkestrası ile devam edecek. Erişmiş ve Orkestrası’nın dünyadan ve ülkemizden modern pop müziğinin sevilen eserlerini sergileyecekleri programda, konuklar yeni yılı Hilton Istanbul Maslak’ta karşılamanın ayrıcalığını yaşayacak.

Geceye özel gala menüsü

Hilton Istanbul Maslak’ın hünerli şeflerinin ellerinden çıkan ‘Yeni Yıl Gala Menüsü’ ise, gecenin güzelliğine lezzet katıyor. Türkiye’nin ve İstanbul’un lüks otellerinin mutfaklarını yönetmiş ödüllü Baş Aşçı Arif Kemal Doğan ve ekibi tarafından oluşturulan bu özel menü, birbirinden leziz meze tabağıyla başlangıç yapacak. Ara sıcak olarak, mercan kökü ile pişirilmiş hindi etli lazanya ile devam eden menü, ana yemekte fileto ve kaburga ile damaklarda iz bırakacak. Gece zencefil aromalı balkabaklı çikolatalı royal ile tatlı bir şekilde sonlanacak.

Yeni yılın ilk sabahına ayrıcalıklı uyanın

Hilton CleanStay hijyen güvencesi ve konforuyla misafirlerine konaklama imkânı sunan Hilton Istanbul Maslak, konaklama seçenekleriyle de özel bir yeni yıl gecesi yaşatacak.