Please assign a menu to the primary menu location under menu

GenelKeşfet

Hayatınıza Mucizeleri Çekmek için Grabovoi Kodlarını Kullanmanın En İyi 7 Yöntemi!

Rus kökenli bir metafizikçi ve doğal şifa uzmanı olan Grigori Grabovoi tarafından geliştirilen Grabovoi Sayı Kodları ile siz de hayatınıza mucizeleri çekmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise bu yazımız tam size göre…

Grabovoi Sayı Kodları, Rus kökenli bir metafizikçi ve doğal şifa uzmanı Grigori Grabovoi tarafından geliştirilen tekniklerden biri olup, bilinçli bir şekilde kullanılması durumunda farklı amaçlara hizmet ettiği düşünülen, son günlerin popüler uygulamalarından biridir. Grabovoi’ye göre her sayı, evrende belirli bir titreşim frekansına sahiptir.

7 haneli rakamlardan oluşan bu sayı kodlarının hemen her biri belirli bir amaca hizmet eder. Örneğin bazı sayılar sağlık ve şifa ile ilişkilendirilirken, bazıları para, ilişki, başarı ve zihinsel güç gibi farklı alanlara odaklanabilmektedir. Hayatınıza mucizeleri çekmek için Grabovoi sayı kodlarını kullanmanın en etkili yöntemleri ise şu şekildedir.

Grabovoi Kodlarıyla Hedeflerinizi Bir Kağıda Yazın

Tezahür edilmesini istediğiniz istek ve arzularınız için Grabovoi sayı sekanslarının nasıl kullanılması gerektiğini bilmek oldukça önemlidir. Başlangıç olarak öncelikle bir defter veya kağıda hedef veya niyetinizin ayrıntılı bir açıklamasının yazılması gerekmekte. Yazma işlemini bitirdiğinizde niyetinizle ilgili kodu sayfanın en altına yazmayı unutmayın. Zenginlik için “520 741 8” kodunu yazabilirsiniz.

Hedefinize Uygun Bir Kalem Rengi Seçin

Niyetinizi yazarken hedefinize daha yakın bir kalem rengini kullanmayı unutmayın. Sevgiyi tezahür ettirmeye çalışıyorsanız kırmızı veya pembe bir kalem, barış gibi niyetler için de mavi rengi kullanabilirsiniz. Kalem kullanmakta zorlanıyorsanız bunun yerine boya kalemlerinden de yararlanabilirsiniz. Bu yöntem arzularınızı çekme şansını da arttıracaktır. İlk yönteme benzer şekilde niyetinizi öncelikle bir kağıda veya deftere ilgili renkteki kalemle yazmalı ve ardından da Grabovoi kodunu dileğinizin sonuna eklemelisiniz. Herhangi bir şeye başlamadan önce bu kodların gücüne inanmanız gerektiğini unutmayın. Eğer herhangi bir şüpheniz varsa, kafanızı ve kalbinizi bu rahatsız edici düşüncelerden arındırmanız gerekmektedir.

Grabovoi Kodlarını Göz Önünüzde Tutun

Kodları gün içerisinde tekrarlamanın yanı sıra her zaman görebileceğiniz bir yere yazarak evrene göndermek de başka yöntemlerden bir diğeri. İstediğiniz Grabovoi kodlarını içeren bir kağıdı aynanıza iliştirmek, sayıları görme ve onaylama açısından da pratik yapma şansınızı arttırabilir. Unutmayın ki bu kodların gücüne ne kadar inanırsanız, nihai hedefinize ulaşma olasılığınız da o kadar artar.

Niyet Defterinizi Hedeflerinizle İlgili Çıkartmalarla Süsleyin

Söz konusu bu yöntem, bahsedilen teknikler arasında şüphesiz en kolay ve en zevkli olanlardan biri olabilir. Dilek defterinize renk ve canlılık eklemek, Grabovoi kodlarının etkisine daha fazla yatırım yapmanızı sağlayarak, bu süreci daha eğlenceli hale getirecektir. Aşk ve ilişkiler için üzerinde küçük kalpler veya aşkı gösteren herhangi bir sembol olan çıkartmalar kullanabilirsiniz. Çıkartma veya washi bantlarını dilek defterinize ekledikten sonra ilk teknikte anlatıldığı gibi dileğinizi açıklamaya başlayarak, kağıdınızı istediğiniz kodlardan biriyle mühürleyin.

Defne Yaprağı Tezahür Tekniği ile Dileğinizi Uygun Bir Mum Rengiyle Gerçekleştirin

Defne yaprağı tezahür tekniği; niyet, olumlama veya bu durumda Grabovoi kodlarını bir defne yaprağına yazmanızı ve ardından da yaprağı yakmanızı gerektirir. Yaprak tamamen yandığında küllerini alıp havaya bırakın veya bahçenize serpin. Bu yöntemin işe yaradığından emin olmak için yaprağa istediğiniz kodu yazıp, mumla yaprağı yakabilirsiniz.

Bununla birlikte o mumu seçerken çok spesifik olmanız gerekir. Çünkü arzunuzu tezahür ettirmek istiyorsanız amacınıza uygun renkte bir mum seçmeniz en iyisidir. Sakinlik ve dinginlik için beyaz ya da maviyi tercih edebilir, para için yeşil ise kesinlikle doğru bir seçim olacaktır.

Su Şişenizin Üzerine Grabovoi Kodlarını Yazın

Su şişenizin üzerine yazacağınız kodlar ile dileğinizin hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Spor salonuna gidiyor ve belirli bir kilo, vücut şekli istiyorsanız su şişesi tekniğini kullanmak harika bir fikir olabilir. Susamaya başladığınız her an bu suyu içebilir ve şişenin üzerindeki sayıları tekrarlamayı kendinize hatırlatabilirsiniz.

Bir Kristal Üzerine Grabovoi Kodlarını Yazın

Dilek ve niyetlerinizi Grabovoi kodları aracılığıyla gerçekleştirmenin başka bir yolu ise onları bir kristal üzerine yazmaktır. Bu nedenle bu kristallerin niyetinize göre seçilmesi oldukça önemlidir. Kodunuzu ekledikten sonra kristali cebinize koyarak, elinizi cebinize her attığınızda hedefinizi kendinize hatırlatın. Aşk için pembe kuvars, Rhodonite veya pembe künziti deneyebilirsiniz. Para olarak yeşil aventurin, pirit ve sitrin gibi kristalleri kullanabilirsiniz.