Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Hawaii’nin Doğal Mucizeleri Maui ile Saçlarınızda!

Başrolüne doğanın mucizevi nemlendiricisi Aloe Vera’yı alan vegan ve doğa dostu saç markası Maui artık Türkiye’de!

İlhamını Hawaii’nin tropikal Maui Adası’ndan özenle toplanan ve elle işlenen malzemelerden alan Maui, Hindistan cevizi sütü, hibiskus ve agave gibi egzotik içerikleriyle fark yaratıyor.  

Vegan ve hayvan deneyleri yapmayan Maui ailesi, mucizevi aloe vera suyu ve saf hindistan cevizi suyunu bir araya getiriyor. Aloe vera suyu eski çağlardan beri yüksek su oranı ile her cilt tipinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmasıyla bilinir. Hindistan cevizi suyu saçı ağırlaştırmadan nemlendirir, yumuşatır ve besler.  Maui ürünleri silikon, sülfatlı temizleyiciler, mineral yağ  gibi maddelerden uzak durarak doğadan gelen egzotik içeriklere odaklanmaktadır.

Her saç tipi ve yapısına uygun farklı şampuan ve saç kremlerinden oluşan beş özel Maui ailesi, aloe veranın başrolde olduğu zengin formülleriyle saçları nemlendirip sağlıklı bir görünüme kavuştururken egzotik içerikleriyle sizi tropikal Maui Adası’na yolculuğa çıkarıyor.

Besleyici Coconut Milk ailesi, içeriğindeki hindistan cevizi sütü, guava yağı ve mango yağı ile saçları nemlendirir, kuru saçların yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.

Formülünde kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademya yağları bulunan Onarıcı Shea Butter, kuru ve yıpranmış saçları canlandırır ve nemlendirir.

Hacim Verici Bamboo Fibers içerdiği bambu lifleri, hint yağı ve neem yağı ile ince telli ve sönük saçları dolgunlaştırır.

Vitamin ve mineral açısından zengin hibiskus suyu, saçı koruyup canlandıran çarkıfelek meyvesi ve karpuz özünün bir araya gelmesiyle oluşan Nemlendirici Hibiscus Water, tüm saç tiplerini nemlendirirken saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Besleyici Agave, içeriğindeki agave özü, hibiskus ve ananas yağları ile daha güçlü ve uzun saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Vegan Maui ürünleri aloe vera suyunun yoğun nemi ve zengin tropikal içerikleriyle saçlarınızı sağlıklı görünümüne kavuşturacak!