Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve Bakım

Hassas Ciltler için Neostrata Restore Serisi ile Nemlendirici ve Onarıcı Bakım

Öncü dermokozmetik markası Neostrata’nın hassas ve kuru ciltlere yönelik Restore serisi cilde nemlendirici ve onarıcı bakım yapıyor. 

Cilt yenileme uzmanı Neostrata; kuru, kızarıklık görünümüne yatkın ve hızlı reaksiyon veren ciltleri Restore serisiyle tanıştırıyor. Poli Hidroksi Asit (PHA) içeriğiyle cildi tahriş etmeden eksfoliye ederken cildin nem bariyerini koruyan ve profesyonel işlemler sonrası kullanıma uygun ürünler, nazik ve etkili bir cilt bakımı deneyimi sunuyor.

PHA Yüz Temizleyici 

PHA içeren temizleyici jel, cildin koruyucu tabakasını tahriş etmeden nazikçe soyuyor ve cildi makyaj ve kirden arındırıyor. Hassas ciltler için ideal, sabun içermeyen ve köpürmeyen temizleyici güneş hassasiyetine sebep olmadan cildi yeniliyor. 

Biyonik Yüz Serumu

Ciltte koruyucu bir tabaka oluşturan antioksidan içerikli serum, cildin genç görünümünü korumayı hedefliyor. Yüzey dokusunu geliştirerek tazelenmiş bir his bırakan ve foto-yaşlanma belirtilerini iyileştiren serum, cildi aydınlık, nemli ve berrak bir görünüme kavuşturuyor. Ciltte oluşan kırışıklık ve düzensiz cilt tonu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. 

PHA Göz Kremi

İnce çizgilerde gözle görülür azalma sağlayan krem, göz çevresini nemlendirerek canlandırıyor ve dayanıklılığını arttırıyor. Stresli ve yorgun cilt görünümünün ve yaşlanma belirtilerinin önüne geçiyor. 

Biyonik Yüz Kremi

Hassas ve kuru ciltlere yoğun nemlendirme sağlayan krem, antioksidan içeriğiyle cildi yatıştırıyor. Güneş ışınlarından kaynaklı yaşlanma belirtilerini azaltmak için cildi yormadan soyuyor ve stresli cilt görünümünü canlandırıyor. 

Kızarıklık Görünümü Karşıtı Serum 

Çok hassas ciltler için kızarıklık görünümü hedefleyerek nötralize eden antioksidan serum, cildi yatıştırıyor ve nemlendiriyor. Cildin dayanıklılığını ve nem bariyerini güçlendirerek kuruluğa neden olan çevresel faktörlere karşı cildi koruyor. 

Biyonik Losyon

Hassas ve kuru cildi yatıştıran ve güçlendiren yüz ve vücut nemlendiricisi, içeriğindeki onarıcı antioksidanlar ile çevresel faktörlere karşı koruyor. Pürüzlü ve kuruluk kaynaklı pullanma görülen cildi nazikçe soyuyor, yeniliyor ve yumuşatıyor.