Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve BakımKeşfet

Güneş lekelerinin botanik savaşçısı: Lonjevite

Bu yaz ihtiyacınız olan güneş sonrası bakım ürünü, saf botanik özlerle dolu Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum ile tanışmak olabilir.

Yüzümüzdeki ciltten yüzde yüz memnun olduğumuz nadir zamanlar vardır. Cildimizi iyileştirmek için her zaman yapılacak daha çok şey varmış gibi gelir; daha fazla su içmek, daha fazla doğal içerik kullanmak ve daha az şeker yemek gibi. Oysa gençlik sırlarının çoğu antik atalarımızın formüllerinde gizlidir. Sandal ağacı ya da kuşburnu yağı yıllarca daha aydınlık bir cilt için kullanılmış. İşte bu yüzden her iki güçlü botanik özü içeren Antioxidant Rejuvenating Serum, cilt bakım rutininizde yer almalı!

Aydınlık bir görünüm ve gençlik için!

Sandal ağacı yağı içerikli serumların düzenli kullanımı, akneye neden olan bakterilerle savaşmaya yardımcı olur, güneş yanığını yatıştırır, güneş lekelerini giderir ve ayrıca kuru cilt ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini azaltır. Sandal ağacı kokusu da anında ruh halinizin daha da hoş bir hal almasına neden olur.

Geçmişin güzellik sırlarına dönüş!

Kuru ve pürüzlü bir cildiniz varsa, lekelerle yaz-kış savaşıyorsanız sandal ağacı ve kuşburnu içerikli Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum kutsal kâseniz olmalı! Sadece cilt dengesizlikleri kısa bir sürede iyileşmekle kalmaz, kokusu ile endişe ve uykusuzluğun yatıştırılmasına yardımcı olur.

Antik Mısır’dan bu yana, cildi besleyen vitaminler, antioksidanlar ve esansiyel yağ asitleri nedeniyle iyileştirici olarak da kullanılan özlerin düzenli kullanımı, parlayan cildinizin sırrı haline gelir.

Derinlemesine nemlendirme

Cildimiz, yaşlılık lekeleri, hiperpigmentasyon ve yüzümüzde belirgin koyuluklara neden olan zararlı UV ışınlarından ciddi zararlar görür, ancak kuşburnu ve sandal ağacı yağı, C ve E vitaminleri ile yüklü antioksidanlara sahip olduğundan, güneş hasarına neden olan serbest radikallerle savaşmaya yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirdiği için kızarıklık, tahriş gibi sorunları ortadan kaldırır.

Kuşburnu yağının bir süredir Miranda Kerr, Kate Middleton gibi ünlülerin övgüleri sayesinde popülaritesi artmış bile olsa henüz genç, aydınlık bir cildin gerçek sırrı olduğu hala çok bilinmez. SPF kullanan, her yerde şemsiye taşıyan ve kışın ortasında şapka takan biri olsanız bile, güneş hasarı yaşayabilirsiniz. Bu yaz ihtiyacınız olan güneş sonrası bakım ürünü, saf botanik özlerle dolu Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum ile tanışmak olabilir.