Please assign a menu to the primary menu location under menu

GastronomiKeşfet

Grand Hyatt İstanbul’da Keyifli Bir Ege Akşamı!

İstanbul’un en önemli yaşam alanlarından Harbiye’de konumlanan Grand Hyatt İstanbul, yeşil alanları, gizli bahçeleri ve benzersiz lezzetleriyle şehrin merkezinde unutulmaz saatler yaşatıyor. Otel, misafirlerini Grasidi Gastro Garden’ın yeşilin her tonuyla çevrelenmiş bahçesinde keyifli bir Ege akşamına davet ediyor.

İstanbul’un şehir hayatının dinamizmini huzurlu ortamı ile buluşturan Grand Hyatt İstanbul, konaklama seçeneklerinin yanı sıra restoranları ve seçkin lezzetleriyle de farklı damak zevklerine uygun benzersiz deneyimler sunuyor. İstanbul’da keyifli bir Ege akşamı yaşamak isteyenler için Grasidi Gastro Garden, Grand Hyatt İstanbul’un gizli bahçesinde misafirlerini ağırlıyor. 

Ege esintili lezzetleriyle her anın tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi olan Grasidi Gastro Garden, yemyeşil bahçe içerisinde keyifli ambiyansıyla eğlenceli sohbetlere eşlik ediyor. Alaçatı’yı andıran dekorasyonu ve iştah kabartan yöresel lezzetleriyle dikkat çeken Grasidi’de, meze ve ana yemek çeşitlerinin yanı sıra set menü alternatifi de sunuluyor. Yunan müzikleri eşliğinde akşam saatlerinde hizmet sunan Grasidi Gastro Garden, keyifli akşam yemeklerinin yanı sıra özel davetlere de ev sahipliği yapıyor.

Ege esintisini şehre taşıyan Grasidi Gastro Garden, sıcak yaz akşamlarında keyifli ve rahat ortamı, baştan çıkarıcı lezzetleriyle şehrin buluşma noktası olmaya aday.