Please assign a menu to the primary menu location under menu

MekanOtel

Grand Hyatt İstanbul, Ramazan Ayının En Sevilen Lezzetlerini Sunuyor!

‘Grand Hyatt İstanbul’ misafirlerini Ramazan ayının vazgeçilmez lezzetleri ile buluşturuyor. Geniş seçenekler sunan iftar büfesi Ramazan ayı boyunca Osmanlı ve Türk mutfağının sevilen lezzetlerini sunuyor. 34 Restoran’da sunulan ve geleneksel hale gelen açık büfenin sevilen lezzetlerine eşlik eden kanun sanatçısı Özge Doğru’nun müzikleri misafirlere Ramazan ayının ruhunu yaşatıyor.

İstanbul’un en merkezi noktasında yer alan, şehir hayatının dinamizmini huzurlu ortamı ile buluşturan Grand Hyatt İstanbul, Ramazan ayında misafirlerine geleneksel lezzetlerden oluşan zengin bir açık büfe sunuyor. Otelin 34 Restoran isimli mekânında sunulan, otelin Baş Aşçısı Yusuf Gülyiyen ve deneyimli ekibi tarafından özenle hazırlanan Ramazan menüsü geleneksel tatları modern dokunuşlarla yorumluyor. Açık büfe her sene olduğu gibi bu yıl da aileleri, dostları ve sevenleri güzel sofralarda ve sohbetlerde buluşturuyor.

Grand Hyatt İstanbul’da özenle hazırlanan iftar menülerinde misafirleri, hünkâr beğendiden imambayıldıya, beğendili kuzu incikten, içli köfteye Osmanlı ve Türk mutfağının en sevilen lezzetleri bekliyor. Tatlı köşesinde Ramazan ayına özel hazırlanan şerbetler, geleneksel Türk tatlıları ve çok daha fazlası lezzet tutkunları ile buluşuyor.  

Ramazan ayının ruhuna uygun müzikleri ile kanun sanatçısı Özge Doğru’nun sahne alacağı iftar menüsü Ramazan ayı boyunca 899 TL olarak misafirlere sunuluyor.