Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetYeme - İçme

Godiva Bayram Koleksiyonu ile Mutluluğu Paylaşın!

1926’dan beri premium çikolata deneyimi sunan Godiva, muhteşem lezzetlerini bir araya getirdiği Bayram Koleksiyonunu hazırladı. Gökyüzünde yıldızların arasından bütün görkemiyle parıldayan ayın dönümünden ve bayram kutlamalarının coşkuyla yaşandığı farklı coğrafyaların etnik desenlerinden ilham alınarak tasarlanan 2022 Bayram Koleksiyonu, sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz en mutlu anlara eşlik etmeyi bekliyor.

Dünyanın lider premium çikolata markası Godiva, Bayram Koleksiyonu ile muhteşem lezzetlerini şık sunumlarla buluşturuyor. Özenle hazırlanmış Godiva Bayram Koleksiyonu seçkisinde ikonik Belçika çikolataları, gökyüzünde bütün görkemiyle parıldayan ayın dönümlerinden ilham alınarak tasarlanan özel ambalajlarda sunularak bayram kutlamalarının en tatlı eşlikçisi oluyor.  

Farklı ve eşsiz hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olan Godiva, bayramın neşesini, lezzetini ve heyecanını yakalayan zengin çikolata çeşitleriyle dikkat çekiyor. Godiva Bayram Koleksiyonu’nda öne çıkan hediye seçenekleri arasında ikonik Gold kutusundaki Belçika pralinleri, geleneksel madlen çikolatalar, çay veya kahve molalarının en leziz eşlikçisi napsler bulunuyor.  Farklı damak zevkleri için hazırlanan Bayram Özel Çikolata Sepeti ile dilediğiniz tüm Godiva lezzetlerini bir arada bulacak, herkesin favori lezzetini seçmesine imkân sağlayarak bayram neşesini ve coşkusunu sevdiklerinizle paylaşacaksınız.