Please assign a menu to the primary menu location under menu

GastronomiOtel

Four Points by Sheraton İstanbul’da İftarın Keyfi Bir Başka

“11 ayın sultanı” olarak anılan ramazan, 11 Mart’ta başlıyor ve 9 Nisan’a kadar sürecek. Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane, ramazan boyunca kuracağı iftar sofralarıyla akşamınıza huzur katacak. 

Bereket ve huzurun ayı ramazan, 11 Mart’ta başlayacak. 9 Nisan’da sona ererken yerini ise bayram heyecanına bırakacak. Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane, ramazan boyunca keyifli iftar sofralarına ev sahipliği yapacak. Sevdikleriyle lezzetli bir iftar sofrasında bir araya gelmek isteyenleri bekleyen otel, huzurlu atmosferi ve kaliteli hizmetiyle gününüzü güzelleştirecek.

Deneyimli şeflerden lezzetli ve sağlıklı sofralar

“11 ayın sultanı” olan ramazan, yardımlaşma, sabır ve hoşgörü gibi değerleri bir kez daha hatırlatırken, aile ve dostlarla özel sofraların kurulduğu bir dönem. Four Points by Sheraton İstanbul Kağıthane’nin seçkin restoranı PaperHouse da sevdiklerinizle bir araya geleceğiniz iftar yemeğinde sizin için lezzetli ve sağlıklı sofralar kuruyor. PaperHouse’un deneyimli şefleri tarafından hazırlanan sağlıklı yemekler ramazanınızı tatlandıracak.