Please assign a menu to the primary menu location under menu

Güzellik ve BakımKeşfet

Folie Restaurant & Sea’de Yaşam Enfes Lezzet ve Müzik Deneyimleri ile Kutlanıyor!

METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un bünyesindeki Folie Restaurant & Sea’de 28 Mayıs itibariyle her cumartesi Cabaret Show ile keyfinize keyif katın.

Dünyanın önde gelen turizm ve eğlence yatırım gruplarından Sunset Hospitality Group’un markası METT Hotels & Resorts’un Türkiye’de geçen yaz açtığı ilk oteli olan METT Hotel & Beach Resort Bodrum’un bünyesindeki Folie Restaurant & Sea, bu yaz sezonu misafirleriyle birlikte yaşamı kutlamak ve paylaşmak için mükemmel bir alan sunmaya başladı.

Folie Restaurant & Sea, 28 Mayıs itibariyle her Cumartesi akşamı Cabaret Show ve Haziran ayı itibariyle gündüz ve akşam birbirinden farklı konsept partileri ile eğlencenin enfes mutfak deneyimleri ve hareketli müzik karışımları  ile buluştuğu bir yer olarak karşımıza çıkıyor.

Bodrum’un güneşli kıyılarına cesurca oturan Folie Restaurant & Sea, geleneksel ‘beach club’ kavramına adeta meydan okuyor. Fransızca ‘delilik’ anlamına gelen Folie, benzersiz konsepti ile, dört misafir deneyimi sunuyor; deniz kenarındaki yükseltilmiş güneşlenme platformu, plajı, şık Akdeniz açık hava restoranı, hareketli lounge barı ve Folie özel Cabanaları.

Tüm Bodrum tutkunlarına açık olan Folie’nin zarif ama eğlenceli konsepti, her deneyimin unutulmaz olmasını sağlıyor. DJ’ler ve sanatçılar ile birlikte canlı grup performansları Folie’yi adeta dinamik bir sahil partisi cennetine dönüşüyor. Folie’de saksafonun sesi denizin üzerinden akarak heyecan verici bir atmosfer ve rahat bir parti havası yaratır.

Bodrum’un yerel ürünlerinin taptaze lezzetlerini yakalayan Folie Restaurant, Akdeniz mutfağının çok sevilen klasiklerine yenilikçi bir yorum getiriyor. Her gün taze deniz ürünlerinizi ve balığınızı seçerek mükemmel bir ızgaranın keyfini çıkarın. Folie’de en güzel deniz manzarası ve sesi eşliğinde tadına varılması gereken, yalnızca en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan her yemek tazelik ve sadelik sergiliyor. Rafine alakart menü, ferahlatıcı roze şarap ve şampanyalarla eşleşerek, çok geniş bir şarap ve içecek menüsü ile tamamlanıyor.

Folie Restaurant & Sea, konuklarını METT Social Living’in sunduğu güzellikleri ile birlikte kutlamaya ve keşfetmeye davet ediyor.