Please assign a menu to the primary menu location under menu

Yeme - İçme

Eşsiz Lezzetlerin Yeni Adresi: The Souq İstanbul

Sheraton Istanbul City Center, Emre Ergani’nin son imza restoranı “The Souq İstanbul” ile İstanbul’un kalbinde “Geleneksel Türk Gecesi” konsepti ve eşsiz lezzetleri eşliğinde misafirlerini ağırlamaya başladı. 

İstanbul Beyoğlu’nun kalbinde yer alan, Taksim, Tarihi Yarımada ve Haliç gibi merkezi yerlere yakın konumuyla The Souq İstanbul, eğlencenin yeni adresi olacak. Sheraton Istanbul City Center’da bulunan The Souq İstanbul, geleneksel Türk gecesi eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getirecek.

Semazen ve oryantal dans programı ile gecenizin ritmi yükselecek

The Souq İstanbul, mekan içerisinde yer alan özel bölmeli odalar ve açık masa alternatifleri ile müşterilerine diledikleri alanda eğlenme fırsatı sunuyor. Gecenin konseptine uygun olarak ilk olarak semazen gösterisi yemeğinize eşlik ediyor. Semazen gösterişinin ardından Türk kültüründe çok önemli bir yere sahip olan oryantal dans şov ile gecenin ritmi yükseliyor.  Türk ve Osmanlı lezzetleri ile damaklarınız şenlendirirken, kulaklarınızın pası ise Alaturka müzik ile siliniyor. 

Damaklarda iz bırakan lezzetler The Souq İstanbul’da 

Türk mezelerinin servis edildiği başlangıç menüsü, Fındık Lahmacun ve Gavurdağı Salatası ile devam ediyor. The Souq İstanbul’un lezzet karışımı; Adana ve Fıstık Kebap, Kuzu Şiş, Pilavlı Közlenmiş Domates – Biber ve marine edilmiş soğandan oluşan Souq Karışık Izgara menüsü, Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini alıyor. Ağzı tatlandıran Türk tatlı tabağı ile gecenin lezzeti zirveye ulaşıyor.