Please assign a menu to the primary menu location under menu

KeşfetOtelSeyahat

Elite Wold Hotels’den Özel Sevgililer Günü Paketleri

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Hotels, bu sene Sevgililer Günü’nü erken kutluyor. Sevgililer Günü’nün  hafta içine gelmesi nedeniyle,  12-13 Şubat’ta özel bir kampanya ve pasta work shop’u gerçekleştiren Elite World Hotels çiftlerin kalbini kazanıyor. 

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels, 12-13 Şubat’ta Sevgililer Günü’nü erken kutlamak isteyenler için gerçekleştirdiği kampanyası ile sevgililere unutmayacakları bir deneyim yaşatmayı planlıyor. 

Elite World Asia, Elite World Europe ve Elite World Business ve Elite World Sapanca’da kalan çiftler özel bir Sevgililer Günü paketiyle hem eğlenceli hem de romantik bir hafta sonu geçirecekler. Bu özel kampanya çerçevesinde birinci gün canlı müzik eşliğinde akşam yemeğinin ardından  harika bir brunch ile güne enfes bir başlangıç yapacaklar. Ayrıca  Elite World Asia, Elite World Europe, Elite World Business ve Elite World Sapanca bünyesinde yer alan Fit Life Spa & Health Center’ın SPA keyfini yüzde 20 indirimle çıkarıp, dinlenme alanlarındaki ferahlatıcı ikramlarından tadarak, detoks bakım paketi   ve bitki özlerinin ferahlatıcı etkilerini bir arada yaşayabilecekler. 

Bu arada Sevgililer Günü’nde aşkına tatlı bir lezzet katmak isteyenler ödüllü şeflerle birlikte 12 Şubat Cumartesi günü, 13.30-15.30 saatleri arasında, Elite World Istanbul Hotel’de Elite World Hotels Mutfaklar Koordinatörü Mehmet Uzunöz’ün moderatörlüğünde gerçekleşecek pasta workshop’unda, kalpli pasta yapımından krem şanti hazırlığına, şeker hamurundan pasta süsleme tekniklerini deneyimleyebilir. Workshop sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarla eğitimlerini taçlandırabilir. 

Hijyenik ve güvenli bir tatil için Elite World CARE

Elite World Hotels zincirinde yer alan tüm oteller, güvenli turizm sertifikasına sahip olup, yüksek önlem ve güvenlik tedbirleriyle hizmetlerini sürdürüyor. Elite World CARE (Covid-19 Anti Risk Ekibi) adındaki uzman ekiplerle aktif bir şekilde denetleme ve değerlendirmeler sürekli devam ediyor. Konforlu ve güvenli bir tatil için her detayın titizlikle düşünüldüğü Elite World Otelleri’nde misafirler yüzde 50 doluluğu aşmayacak şekilde geniş ve hijyenik alanlarda sosyal mesafeye dikkat ederek ağırlanıyor.