Please assign a menu to the primary menu location under menu

Tiyatro

Eksik, 4 Nisan’da Atlas 1948 Sahnesi’nde!

Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği, başarılı oyuncular Levent Can, Hande Doğandemir ve Erdem Kaynarca’nın sahnede devleştiği Eksik, 4 Nisan Perşembe günü saat 20:30’da Atlas 1948’de izlenebilecek. 

Film festivalleri ve vizyon filmlerinin yanı sıra konserler ve sahne performanslarının da vazgeçilmez salonu Atlas 1948; Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği, başarılı oyuncular Levent Can, Hande Doğandemir ve Erdem Kaynarca’nın sahnede devleştiği Eksik adlı tiyatro oyununa ev sahipliği yapacak. Yapımcılığını Begüm Ertuğrul’un üstlendiği oyunun dekor tasarımı Berçin Mayruk’un, ışık tasarımı Alev Topal’ın, müzikleri ise Tayfun Karatekin’in imzasını taşıyor. Tek perdelik “Eksik”, Kadar’ın ilk tiyatro oyunu olarak Arkas Holding, Jungle Kreatif, Mey|Diageo, Ares Media, Altınyıldız Classics ve BMS Mobilya’nın destekleriyle sahneye konuyor.

Dramatik ama aynı zamanda komik bir aile olma çabasının anlatıldığı oyun; Metin’in annesinin bir trafik kazası sonucu komaya girdiğini haber vermek için babası Kartal’ın yanına, Datça’daki çiftlik evine gelmesiyle başlıyor. Kartal sıcaklardan, Derya ise telefonun çekmemesinden yakınıyor. Metin’in ise tek isteği hayatındaki ilişkileri yoluna koymaktır. Yirmi dört saat içinde her şey tepetaklak olur. İzleyiciler ise kendilerini; geçmişten gelen sırların, aile içi hesaplaşmaların, gidenlerin, kalanların ve zaten hep eksik olanların anlatıldığı bir hikâyenin orta yerinde buluyor.