Please assign a menu to the primary menu location under menu

GastronomiOtel

Divan Kuruçeşme, Ramazan Ayı Boyunca İftar Sofraları ile Misafirlerini Ağırlıyor!

Hayata değer katan anlara ortak olan Divan Kuruçeşme, ramazan ayında geniş menüsü ve benzersiz ambiyansı ile iftar buluşmalarına ev sahipliği yapıyor. 

Divan Kuruçeşme, dünyanın en etkileyici ve gizemli şehri İstanbul’un kalbinde; tarihi, kültürü, özgün güzelliği, boğazın büyüleyici manzarası ile unutulmaz deneyimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

Divan Kuruçeşme’de İz Bırakan İftar Buluşmaları

Divan Kuruçeşme, birlikteliğin ve paylaşımın en önemli olduğu ramazan ayına özel, misafirlerini perşembe, cuma ve cumartesi akşamları olmak üzere haftada üç gün iftar sofralarında buluşturuyor. 

Afet dayanışmasına desteğini sürdüren Divan, ramazan ayına özel menüsünün içeriklerini deprem bölgesindeki yerel üreticiler ve markalardan tedarik ediyor. Divan şefleri tarafından hazırlanan zengin set menü, canlı gözleme köşesi, tatlı büfesi ve Türk kahvesi köşesi ile canlı fasıl dinletisi eşliğinde sunuluyor. 

Eşsiz lezzetleri ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerine daima özel hissettiren Divan Kuruçeşme’de her hafta farklı menüler sunulan iftar buluşmaları hakkında bilgi ve rezervasyon detaylarına 0212 708 60 60 numaralı telefondan ulaşılabilir.