Please assign a menu to the primary menu location under menu

Etkinlik Rehberi

Cosmos Theatre’da Şevval Sam & İskender Paydaş Rüzgarı Esecek!

Kilit Grup bünyesinde yer alan yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre, müzikseverler için dopdolu bir yaz sezonuna ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Sanat ve eğlence kültürünü devasa sahnesi ile harmanlayan Cosmos Theatre, misafirlerine yaz boyunca her yaş ve müzik zevkine uyan geniş bir konser programı sunuyor. Ünlü sanatçıların sahne performanslarının müzik şölenine dönüştüğü Cosmos Theatre’da, 23 Eylül Cumartesi günü  geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Şevval Sam ve İskender Paydaş sahne alacak.

Cosmos Theatre’da Sezon Hız Kesmeden Devam Ediyor

Sevilen sanatçıların sahne aldığı yaz konserleri, yoğun iş temposundan kurtulmak ve müziğin ritmi ile eğlenmek isteyenler için en iyi alternatiflerden biri haline geliyor. Bu kapsamda turizm sektörünün lider firmalarından olan Kilit Grup bünyesinde bulundurduğu “Cosmos Theatre” ile ilçe turizmine yeni bir renk ve heyecan getirdi. Müzik dünyasının en güçlü seslerini hayranları ile buluşturmaya devam eden alan, 23 Eylül Cumartesi günü muhteşem ses ve sahne orkestrası ile Şevval Sam ve İskender Paydaş’ı ağırlayacak. Sanatçılarından sahnesine, yaratıcı ekibinden teknik ekibine kadar her şeyin eksiksiz sunulduğu Cosmos Theatre, lüks ve konforu bir araya getirmeye devam ediyor. Birbirinden değerli yerli ve yabancı sanatçıları sahnesinde ağırlayan gösteri merkezi, unutulmaz anılar bırakmak için eşsiz konserlerini misafirleri ile buluşturmaya devam ediyor.