Please assign a menu to the primary menu location under menu

Sinema - TV

Bu Hafta Sinemada Hangi Filmler Var?

Birbirinden farklı filmlere ev sahipliği yapan Cinemaximum, sinemaseverleri 19 ve 20 Mayıs’ta vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Süper Yetenek 2, After Ayrılık, Cesur Balık Sihirli Dünyada, Demonic, Pig, Sivaslıyıh Gardaş, El Zebir ve Hayvan vizyonda sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. 

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Cinemaximum, her zaman olduğu gibi bu Cuma da farklı türlerden yerli ve yabancı yapımları sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Dramdan aksiyona, animasyondan gerilime önemli yapımların vizyona girdiği, sinemaseverler sinemanın büyülü dünyasıyla buluşacak. Süper Yetenek 2, After: Ayrılık, Cesur Balık Sihirli Dünyada, Demonic (Şeytani), Pig, Sivaslıyıh Gardaş, El Zebir ve Hayvan filmlerinin vizyona gireceği 19 ve 20 Mayıs’ın vizyon programı ve detayları cinemaximum.com.tr üzerinden takip edilebiliyor.

Haftanın Öne Çıkan Filmleri

  • Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak ‘Süper Yetenek 2’, Bodi ve arkadaşlarının yeni serüvenini konu ediniyor. Artık Bodi ve grubu Gerçek Mavi yerel olarak ünlü olmuştur ve hatta sadık hayranları bile vardır. Peki, ünlü kahramanlarımızın bu sefer başına neler gelecek? 
  • Castille Landon’ın yönettiği dram türündeki ‘After’ serisinin üçüncü filmi After: Ayrılık, Tessa’nın, ailesi ve Hardin hakkında bazı sırları öğrenmesiyle gelişen olayları konu ediniyor. 
  • Çocukların ve animasyon tutkunlarının beğenisini kazanacak Cesur Balık Sihirli Dünyada, okyanusun derinliklerinde Balık Kasabası’nda yaşayan yunus Delfi’nin, kasabaya tehdit olan yılan balıklarına karşı mücadelesini konu alıyor.
  • Neill Blomkamp’in yönettiği Demonic (Şeytani), annesinin geçmişte yaptığı ve kendisinde derin izler bırakan olayları bir simülasyon teknolojisiyle yeniden irdeleme fırsatı yakalayan Carly’nin ortaya çıkardığı dehşet gerçekleri konu ediniyor. 
  • Michael Sarnoski’nin yönettiği dram türündeki Pig, bir yer mantarı toplayıcısının duygu dolu hikayesini anlatıyor. 
  • Metin Yıldırım, Ali Sürmeli, Halil Ergün, Murat Açıl ve Coşkun Göğen’in başrolleri paylaştığı komedi filmi Sivaslıyıh Gardaş, Sivas’ta yaşayan Durmuş ve ailesinin başından geçenleri ekrana taşıyor. 
  • Sinan Uzun’un yönettiği korku filmi El Zebir, çocukluğunda yaşadığı kötü olayların düğününün arifesinde nüksetmesi sonucu Tuğba’nın yaşadıklarını konu ediniyor. 
  • Bülent Terzioğlu ve Atilla Barışer’in ortaklaşa yönettiği, gerçek bir olaydan esinlenen dram ve biyografi türündeki Hayvan, boks sporuna sarılarak kendini var eden bir gencin hikayesini ele alıyor.