Please assign a menu to the primary menu location under menu

Dijital PlatformlarDizi

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Konusu Nedir?

Perihan Mağden’in aynı isimli romanından uyarlanan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne, tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanmaya başladı. İşte başrolünü ünlü oyuncu Melisa Sözen’in üstlendiği Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi ile ilgili merak edilen başlıca detaylar…

Dünyaca ünlü medya platformu Netflix’in yeni Türk dizisi Biz Kimden Kaçıyorduk Anne tüm dünya ile aynı anda Netflix’te yayınlanmaya başladı. Perihan Mağden’in aynı isimli romanından uyarlanan, senaryosunu Ertan Kurtalan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunu Umut Aral ve Gökçen Usta’nın paylaştığı dizi, büyük ilgi görerek kısa sürede platformun en çok izlenen yapımları arasında yer aldı.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisinin Konusu Nedir?

 Bir anne ve genç yaştaki kızının arasında son derece güçlü bir bağ vardır. Bir süredir kaçak bir hayat yaşayan ikili, lüks otellerde kalıp sürekli yer değiştirmektedir. Fakat lüks otellerin yerini köhne pansiyonlar alırken, bunun bir peri masalı olmadığı açığa çıkar. Arkalarında bir dizi ceset bıraktıklarını öğrendiğimizde ise annenin belki de av değil avcı olabileceğini anlarız. Peki onlar bu işten nasıl kurtulacaktır?