Please assign a menu to the primary menu location under menu

GastronomiKeşfet

BigChefs’ten Aşka Özel Lezzet: Big Sweet Love

Samimi ve sıcak buluşmaların değişmeyen adresi BigChefs, en aşk dolu lezzeti ile Sevgililer Günü’nü karşılıyor. Taptaze kıtır bisküviler, taze çilek, vanilyalı puding ve pamuk şekerle hazırlanan ‘Big Sweet Love’, karşı konulmaz tadıyla sevenleri birbirlerine yeniden aşık edecek.  Sadece 12-14 Şubat tarihleri arasında tüm BigChefs’lerde yer alacak bu özel lezzeti kaçırmayın!

Günün her saatinde misafirlerine sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteren BigChefs, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yılın en aşk dolu lezzeti ‘Big Sweet Love’ ile çiftlerin en tatlı sohbetlerine eşlik etmeye hazırlanıyor. Biglove konseptine yakışan menüsü ile tüm sevenleri lezzete davet eden BigChefs’te, güne sevdiklerinizle bir arada, keyifli bir kahvaltı eşliğinde başlayabilir, benzersiz tatlarla dolu bir öğlen yemeğinin keyfine varabilir ya da romantik bir akşam yemeğinin ardından sevgiyle yapılan BigChefs tatlılarını deneyimleyebilirsiniz.  

Yine Yeniden Aşk: Big Sweet Love

BigChefs’in Sevgililer Günü’ne özel tatlısı Big Sweet Love, ağızda dağılan taptaze kıtır Oreo bisküvileri, vanilyalı puding, çilek ve pamuk şekerle hazırlanıyor. Karşı konulmaz tadıyla ve renkli sunumuyla sevenlerin gönlünü fethedecek bu özel tat, sadece 12-14 Şubat tarihleri arasında tüm BigChefs’lerde yer alacak. Aşkla hazırlanan bu özel lezzeti kaçırmayın!