Please assign a menu to the primary menu location under menu

GastronomiKeşfet

Beymen’den Bayram Ziyaretlerine Lezzet Katan İkramlıklar!

Özel günlerde hediye alışverişlerinin vazgeçilmez adresi Beymen, yaz mevsimine özgü tatlarla güncellenen Kolonya & Lokum Setleri ve Beymen Chocolate çeşitleri ile bayram ziyaretlerinizi taçlandırıyor.  

Geleneksel kolonya ve lokum ikramına modern bir yorum katan Beymen Kolonya & Lokum Setleri, şık sunumlarıyla bayram ziyaretlerinizin gözdesi olacak. Yazın müjdecisi Portakal Çiçeği ve Limon aromalı Beymen Kolonya ve Şekerleme setleri, bolluk ve bereketin simgesi Nar ve Akdeniz’in benzersiz lezzeti Satsuma seçenekleri sunan Beymen Kolonya ve Lokum setleri ile sevdiklerinizin bayram sevincine ortak olabilirsiniz.

Damla sakızlı lokum ve badem ezmesinin yoğun tadını Türk Kahvesi ile buluşturan Damla Sakızlı Lokum  & Kahve Seti, Badem Ezmesi & Kahve Seti bayram ikramlarınızı zenginleştirirken, dostluklarınızı da pekiştiriyor.

Beymen Chocolate, farklı gramaj alternatiflerindeki madlen çikolata ve fıstıklı krokan çeşitleriyle Bayram’da sevdiklerine tatlı bir sürpriz yapmak isteyenleri Beymen’lerde ve Beymen.com’da bekliyor.