Please assign a menu to the primary menu location under menu

Genel

Anneler Gününde biriciğinize probiyotik destekli doğal gençlik iksiri hediye edin!

Cildin koruyucu tabakasını güçlendirip yenilenme sürecini hızlandırmada kilit rol oynayan Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü Kompleks ile Anneler Gününde annenizi özel hissettirin. Yüz kremi, yüz serumu ve el kreminden oluşan Probiotic Kefir Özlü Kompleks, cildin doğal dengesini koruyup yoğun nemlendirme sağlarken yaşlanma etkileriyle de mücadele ediyor.

Probiyotikler (vücuda dost mikro organizmalar) açısından son derece zengin olan, ayrıca bol miktarda mineral ve vitamin içeren kefir, adeta bir gençlik iksiri. Bu özel doğal ürüne yer veren, Akten Kozmetik’in kurucu ortaklarından olduğu İstanbul Üniversitesi Teknokent’teki NGS Biyoteknoloji tarafından geliştirilen Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü Kompleks, Anneler Gününde annenizi mutlu edecek harika bir seçenek olarak karşımızda.

Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü Kompleks, içeriğini zenginleştiren kefir pre- ve probiyotikleri, biyoaktif süt peptitleri, hyalüronik asit, pantenol, vitamin E ve shea yağıyla cildin doğal dengesini koruyup devamlılığını sağlayarak cildi hissedilir derecede nemlendiriyor. Çoğalması kontrollü şekilde durdurulmuş cilde dost konsantre kefir probiyotikleri ve oluşturdukları süt peptitleri, cildin doğal savunma sistemini olumlu yönde etkiliyor, stres ve yaşlanma nedeniyle oluşan yıpranmaya karşı destek veriyor.

PROBIOTIC Kefir Özlü Kompleks, tam da annenize göre

Klinik olarak test edilen ve hassas ciltler için de uygun olan Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü Kompleks üç üründen oluşuyor: Yüz Kremi, Yüz Serumu ve El Kremi.

Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü Yüz Kremi, cildi yumuşatan, besleyen ve dengeleyen bir cilt bakım formülüdür. İçeriğindeki doğal konsantre kefir özü, birden fazla ve güçlü probiyotik cinsinin (lactobacillus, leuconostoc, acetobacter, kluyveromyces, saccharomyces) sütü fermente etmesi ve biyoaktif peptitleri açığa çıkarmasıyla elde edilir. Kefir probiyotikleri, cildin koruyucu tabakasını güçlendirmede ve yenilenme sürecini hızlandırmada kilit rol oynar. Bunun yanı sıra formülündeki değerli doğal bileşenler, cilt mikroflorasını besleyen probiyotikler olarak işlev görür. Ürün,cildin canlılığı ve nemi için optimum dengeyi sağlar. Kusursuz makyaj uygulaması için cildinizi hazırlar.

Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü Yüz Serumu, konsantre kefir kaynaklı pre- ve probiyotikleri, cilde dost bakterileri besleyerek sağlıklı bir cilt mikrobiyomu oluşumunu teşvik eder. İçeriğindeki pantenol, vitamin E ve jojoba yağı gibi değerli antioksidan yağlar nemlendirici ve koruyucu bir bariyer oluşmasını sağlar. Hyalüronik asitle güçlendirilmiş formülü yaşlanma belirtilerinin azalmasına destek olur, daha parlak ve aydınlık bir cilt görünümünü destekler.

Thalia Natural Beauty Probiotic Kefir Özlü El Kremi cildi yumuşatan, besleyen ve dengeleyen cilt bakım formülüdür. İçeriğindeki konsantre kefir kaynaklı pre- ve probiyotikler cilt mikrobiyomunu besleyip destek olarak sağlıklı bir cilt mikrobiyomu oluşumunu teşvik eder. Bu sayede elleriniz gün boyu maruz kaldığı kimyasal ve çevresel etmenlerin dejenere edici etkilerinden korunmuş olur. Panthenol, vitamin E ve shea yağı gibi besleyici bileşenlerle güçlendirilmiş formülü cildinizi derinlemesine nemlendirir, yıpranmalara karşı korur, parlak ve taze bir cilt görünümü sunar.